TASARIM YARIŞMASI

Pera 6.

Tasarımsal Şeyler Yarışması

Pera 6. Tasarımsal Şeyler Yarışması:Pera Güzel Sanatlar Lisesi olarak, gençlerin hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştirmek, kendilerine özgü tasarımları oluşturmak amacıyla düzenlenen "Tasarımsal Şeyler Yarışması" nın bu yılki konusu " ŞEMSİYE " olarak belirlenmiştir.


Ödüller:İLERLEYEN GÜNLERDE AÇIKLANACAKTIR...YARIŞMA

Pera 6.

Tasarımsal Şeyler Yarışması

Yarışma Şartnamesi:


1 - Yarışmaya Pera Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile Tüm Türkiye Genelinde Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim gören öğrenciler katılabilirler.
2 - Her öğrenci yaraşmaya en fazla 1 çalışma ile katılabilir.
3 - Yarışmaya katılacak çalışmalar 2015-2016 yılına ait ve daha önce herhangi bir yarışmaya veya sergiye katılmamış olmalıdır.
4 - Son başvuru tarihi 01 Mayıs 2016 olup, bu tarihten sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
5 - Dereceye giren ve eserleri sergilenmeye değer bulunan öğrenciler 16 Mayıs 2016 tarihinde www.perafestival.org sitesinde ilan edilecektir.
6 - Sergilenmeye değer bulunan 30 tasarım 02 Haziran - 05 Haziran 2016 tarihlerinde Pera Sanat Galerisinde sergilenecektir.
7 - Dereceye giren öğrencilerin ödülleri ve eserleri sergilenmeye değer bulunan öğrencilerin teşekkür belgeleri 02 Haziran 2016 tarihinde Pera Güzel Sanatlar “Eren Uluergüven” Sahnesi’nde düzenlenecek bir törende Beyoğlu Kaymakamlığı ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte verilecektir.
8 - Yarışmaya başvurmuş tüm öğrenciler yarışma şartlarını kabul etmiş sayılırlar.Başvurular

Pera 6.

Tasarımsal Şeyler Yarışması

Başvuru Koşulları:


1 - Yarışmaya son başvuru tarihi 01 Mayıs 2016’dır.
2 - Konu: Pera “Tasarımsal Şeyler Yarışması” " ŞEMSİYE ".
3 - Yarışmacılar tasarımları yapacakları malzeme seçiminde serbesttirler tasarım için malzemelerden birini/birkaçını seçebilirler.
4 - Tasarımcılar eserlerini 2 adet vesikalık fotoğraflarını ve başvuru formu ile birlikte en geç 01 Mayıs 2016 tarihine kadar elden ya da posta yoluyla ilan edilen iletişim adresine teslim edilecektir.
Başvuru Formları: PDF WORD
Tasarımsal Şeyler Başvuru Formu
Tasarımsal Şeyler Sonuçlar

Festİval Takvİmİ

DETAYLI FESTİVAL PROGRAMLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLGİLİ FESTİVAL LOGOSUNA TIKLAYINIZ.